Zahradní sprcha pokračování

O víkendu jsem brouzdala po internetu a hledala měděné nebo mosazné hlavice k zahradní sprše. Jeden hodný čtenář mého blogu mi poslal odkazy, kde se dá koupit ta má vysněná zahradní sprcha, viz foto nebo zde. Je nádherná, elegantní má čistý design, prostě by se k nám náramně hodila. Ale nechce se mi za ni dávat tolik peněz. Prostě si ji vyrobím. Měděnou sprchovou hlavici jsem už našla v jednom e-shopu. Dnes jsem navštívila obchod topení, voda, plyn a zjišťovala, jestli je vůbec možné si podomácku vyrobit sprchu. Na YouTube mě ujišťovali, že ano. Jiný názor měla paní prodavačka, která mi oznámila, že se vše musí svařovat, potřebujete k tomu tohle a tohle, to nevím jestli zvládnete, atd… Nabízela mi už hotové zahradní sprchy, solární, s nastavitelnou sprchovou hlavicí, s pákovým kohoutem na studenou i teplou vodu, ale já jsem se nenechala zviklat, chci takovou, kterou si sama vyrobím… 🙂 Zase si přidělávám práci, ale těším se :-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Zahradní sprcha pokračování

  1. Milá Moniko, tak přesně tento problém také řešíme. Chceme obyčejnou retro zahr.sprchu,co nejjednodušší. Též nám nabízeli co možná nejdražší a nejmodernějši,ale to nechceme. Takže obyčejná vodovodní trubka natřená měděnou barvou a kolik radosti :). Jen máme potíž sehnat tu sprchovací retro hlavici. Řeknete mi,kde a na jakém e-shopu jste ji sehnala?
    Díky a ať se dílo podaří 🙂
    Katka

  2. Tak to už se moc těším na výsledek a návod, jak na to! Já osobně myslím, že osprchování venku kolikrát osvěží víc, než kdejaký bazén…Sprchám a létu zdar! Dana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *