Zdravo Piran

Středověké uličky, fotogenické pohledy, inspirace, průzračné moře, pláže, vůně, ranní procházky, vítr ve vlasech, přístav, slunce, chutné ryby, skvělé zmrzliny, oprýskané zdi domů, drobné obchůdky, bleší trhy na náměstí, skútry proplétající se mezi lidmi, večerní život v ulicích a barech, aperol, víno, kouzlo noci… Budeš mi chybět ♥

photo©vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Piran, Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Zdravo Piran

  1. Už to vidím, ráno vstát, někde si posedět na ranní kávičce, stavit se na trhu pro ovoce a zeleninu, naskládat do krásného proutěného koše a nakonec koupit velkou náruč květin!!!! a celé to naložit na krásné modré jídní kolo. Prostě nádhera! Promiň te ,jenom jsem se zasnila.

  2. Podle fotek supr místo na relax…též ho mám na „seznamu“ 😉 Proto by mě zajímalo, jak jste vyřešili parkování při ubytování v centru? Hezké léto, D.

    • Parkovat se dá v centrálním parkovišti na začátku města. Parkování je ale drahé. Parkovat se také dá na ulici Beli križ. Je zdarma a bezpečné. Jinak my jsme auto neměli 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *