Zimní zahrada v předsíni.

Pokud dnes nejste úplně pozitivně naladěni, mrkněte na tyto fotografie. Včera jsem je našla na mém oblíbeném blogu. Hlavně mi připomněly, že bych mohla ostřihat muškáty, které se mi rozrůstají a zkusit je zasadit do obyčejných hliněných květináčů. Umístím je do naší prosklené předsíně „zimní zahrady“ a následující týdny budu sledovat, jak se jim daří… Tak jdu hledat květníky… Jak je to u vás s přezimováním květin?

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Zimní zahrada v předsíni.

  1. Také už jsem ostříhala muškáty, každý rok si je řízkuji. Mám ráda červené plnokvěté. Hezký den! Zuzka

  2. Milá Moniko, tak to se mi nikdy nezadaří! To přezimování květin (muškáty). Ačkoliv to každej rok zkouším a věžím si, tak mi pokaždé zhynou, uschnou, co já vím a nic. A teď už vím, že i ty loňské nevyjdou. Asi nemám pro mě dobré zazimovací podmínky. Ahoj Margita

  3. Muškáty nepřezimuji, kupuji každé jaro nové…nějak mi to nejde. Jinak přezimuji oleandry, fuchsie a letos hlavně olivovník, který mi naštěstí už krásně obrazil a udělal mi tím velkou radost:-)) Tak pěkně přesazuj Moni, ať máš výstavní muškáty 🙂 Jana

  4. Tak tyhle obrázky mi opravdu vykouzlili úsměv na tváři :-). Krásné! Ale u mě by to taky takhle nevypadalo. Já umořím i kaktus :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *