Zimní zahrada v předsíni.

Pokud dnes nejste úplně pozitivně naladěni, mrkněte na tyto fotografie. Včera jsem je našla na mém oblíbeném blogu. Hlavně mi připomněly, že bych mohla ostřihat muškáty, které se mi rozrůstají a zkusit je zasadit do obyčejných hliněných květináčů. Umístím je do naší prosklené předsíně „zimní zahrady“ a následující týdny budu sledovat, jak se jim daří… Tak jdu hledat květníky… Jak je to u vás s přezimováním květin?

O tomto diskutuje “Zimní zahrada v předsíni.

  1. Zuzana M. napsal:

    Také už jsem ostříhala muškáty, každý rok si je řízkuji. Mám ráda červené plnokvěté. Hezký den! Zuzka

  2. margita napsal:

    Milá Moniko, tak to se mi nikdy nezadaří! To přezimování květin (muškáty). Ačkoliv to každej rok zkouším a věžím si, tak mi pokaždé zhynou, uschnou, co já vím a nic. A teď už vím, že i ty loňské nevyjdou. Asi nemám pro mě dobré zazimovací podmínky. Ahoj Margita

  3. janeathome napsal:

    Muškáty nepřezimuji, kupuji každé jaro nové…nějak mi to nejde. Jinak přezimuji oleandry, fuchsie a letos hlavně olivovník, který mi naštěstí už krásně obrazil a udělal mi tím velkou radost:-)) Tak pěkně přesazuj Moni, ať máš výstavní muškáty 🙂 Jana

  4. Jana napsal:

    Tak tyhle obrázky mi opravdu vykouzlili úsměv na tváři :-). Krásné! Ale u mě by to taky takhle nevypadalo. Já umořím i kaktus :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *